×

Чому ви повинні їхати в Карпати весною?

Чому ви повинні їхати в Карпати весною?

Напевно кожен з нас знає, що таке Карпати, і точно кожен знає, що таке весна. Однак не кожному з нас вдається побачити справжні засніжені гори. Причин для цього багато – ой як далеко, холодно, 3 метра снігу, лавини, не виїдемо з гір і т.д., а ще до всього цього багато міфів і виходить такий собі букет – чому в Карпати не їхати весною.

 

5 причин для того, щоб обов’язково поїхати в Карпати весною:

  1. Сніг. На відміну від міста, де сніговий покрив – це суміш болота з водою, його в Карпатах багато, він тут пухнастий, блискучий і надзвичайно казковий. Три метри іноді буває, однак не слід цього боятися. Абсолютними рекордами снігового покриву славиться гірськолижний курорт Драгобрат на Закарпатті. Його тут іноді в гірських заглибленнях і по 8 метрів буває
  2. Навколишні пейзажі. Якщо ви влітку в горах, то будете здивовані наскільки інші, вже давно відомі тобі гірські картини. Весною видимість посилюється і завдяки явищу температурної інверсії, з Говерли наприклад, при гарній погоді ви побачите на 150 -200 км. Це захоплює до глибини кожної клітини. Чи не менше враження справляють посипані снігами смерекові ліси.
  3. Весною можна покататися на лижах і на бордах. Звичайно, і влітку є відчайдушні, які з лижами виконують майстерні стрибки з трамплінів, проте весна і Карпати-це в першу чергу лижі. Вибору дуже багато. Є можливості для того, щоб покататися новачкам і професіоналам. Курортом, європейського визнання де можна кататися на 60-х кілометрах трас є Буковель в гірському масиві Горган.
  4. Гуцульський, бойківський колорит. Українські традиції завжди захоплювали європейських етнографів. Ви хочете відчути справжній дух Карпат, гуцульські трембітання, подивитися на вертеп, яким він був ще на початку 20-го століття або потрапити на запальну гуцульську або бойківську забаву. Де шукати? Відповідь одна – в Карпатах.
  5. Гарна дерев’яна хата, смачні страви та гірська баня. Це є одним з тих умов, щоб все попередньо згадане добре засвоїлося, і ще довго довгими міськими вечорами нагадувало вам про весняну казку на ім’я Карпати. Ви без проблем скуштуєте гуцульський банош з бринзою, покатаєтеся на конях по засніжених полях і з радістю попаритеся в справжній лазні!

 

З радістю допоможе вам з відпочинком в Карпатах наш готельно-ресторанний комплекс “Рубель”. З нетерпінням будемо чекати Вас!

Author

Напишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*