×

Карпати восени: чому варто їхати

Карпати восени: чому варто їхати

Любителі активного та здорового відпочинку мусять хоча би раз в житті відвідати українські гори восени. Карпати в бархатний сезон дарують незрівнянні краєвиди, різноманітні барви та відтінки, чисте та свіже повітря.

Вагомими причинами відвідати Карпати є:

  • Помірні ціни на житло

З приходом осені літній ажіотаж пропадає, тому ціни на проживання в Карпатах стають помірними. В цю пору можуть дозволити собі відпочинок навіть студенти. Тому осінню можна знайти варіант на  будь-який смак і, що найголовніше, гаманець.

  • Погода

Більшість людей переконана, що осінню в горах постійні зливи, шалений вітер, вечірні заморозки,  а місцями навіть сніг.  Але горам взагалі властива перемінна погода в будь-яку пору року. Ще одною особливістю гір є те, що прохолодна погода менш відчутна, могутні гори оберігають своїх жителів від сильного та прохолодного вітру.

  • Атмосфера

У гори часто їдуть, щоб відчути  спокій, тишу, умиротворення душі та магію. Але в  розпал курортного сезону навіть гори стають схожими на великі вулики, куди не глянь – повсюди галасливі туристи. А от восени атмосфера в Карпатах змінюється: гори опановують тиша і спокій. Також в цю пору року найкраще смакує відомий карпатський чай. Теплий чай та незрівняний краєвид гір восени – ідеальний релакс для вашої душі.

  • Цілющі властивості карпатського повітря

Відомо, що в горах тиск повітря менше, ніж на рівнині. На висоті 4 кілометри тиск 460 мм. рт.ст., а на висоті 6 км – 350 мм. рт.ст. Із збільшенням висоти щільність повітря зменшується, зменшується відповідно і кількість кисню у вдихуваному обсязі, але як не парадоксально, це позитивно позначається на здоров’ї людини.

Кисень окислює наш організм, сприяє омолодженню організму і виникненню маси хвороб. Отже, якщо ви хочете істотно продовжити життя, необхідно домогтися скорочення припливу кисню в організм. Найкращим є карпатське повітря середньогір’я: 1200 – 1500 метрів над рівнем моря, де вміст кисню становить приблизно 10%.

  • Осінні краєвиди

Поїхати восени в Карпати варто для того, щоб на власні очі побачити красу незайманих гір, їхню велич та величність. Куди б ви не кинули свій погляд, з кожної сторони вони різні, в цьому і виявляється вся загадковість карпатських гір.

Затишним місцем, де можна насолодитися красою гір та смаком карпатського чаю, можна в готельно-ресторанному комплексі “Рубель”. З нетерпінням чекаємо на Вас ( Або З нетерпінням чекаємо на нових готей)

 

 

Author

Напишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*