×

Українські Карпати восени: 10 місць, побувавши в яких, ви закохаєтесь назавжди в Яремче!

Українські Карпати восени: 10 місць, побувавши в яких, ви закохаєтесь назавжди в Яремче!

Яремче – місто дуже колоритне і притягує до себе багато туристів не тільки з усіх куточків України, а й світу, адже воно розташоване в мальовничих горах.

Краса карпатських гір зачаровує та надихає, а свіже гірське повітря зміцнює здоров’я та покращує самопочуття! Також в Карпатах є багато дивовижних та унікальних місць, які варто відвідати хоча би раз  в житті!

  1. Будучи у Яремче обов’язково підіть до водоспаду Пробій. Цей каскадний водоспад чи не найголовніша візитка міста. Він невисокий 3-5 метрів, але дуже красивий. Розташований чи не у самісінькому серці Яремче, тому пропустити його буде дуже важко.
  2. Лісова стежка та підйом горою Маковицею приведе Вас до могутніх Скель Довбуша. Де за стародавньою легендою колись переховувалися опришки зі своїм звитяжним ватажком. Хто знає, може поміж цього каміння й справді сховане золото самого Довбуша?
  3. Справжньою окрасою цього міста є колоритний сувенірний ринок гуцульських прикрас. Тут можна знайти різьблений кухоль, теплі в’язані шкарпетки з вовни, глиняний сервіз ручної роботи, традиційну вишиванку чи навіть теплий ліжник, все що ви побажаєте від справжніх українських майстрів!
  4. Ще одне місце, яке варто відвідати будучи в Яремче – це водоспад Дівочі сльози. Пояснити чому водоспад названий саме так не можуть навіть місцеві жителі, проте можливо прогулявшись лісом і прислухавшись до його звуки, Ви зможе розгадати цю таємничу назву.
  5. Справжній світ природи відкривається в заповіднику із дикими тваринами. Це міні-зоопарк, який розташований на вулиці Грушевського і працює з 9:00 до 18:00. Тут ви можете не тільки подивитися на оленів, косуль, диких кабанів та інших тварин, а навіть самому погодувати їх.
  6. Старовинні дерев’яні церкви XVII – XVIII ст. (Михайлівська та Святого Іоанна). Тут ви зможете відчути особливу атмосферу духовності та поринути в світ історії, адже тут збереглися унікальні ікони, вік яких переступив 300-річний рубіж.
  7. Гора Маковиця – місце, де Ви відкриєте для себе справжню могутність та мальовничість гір. Тут панує атмосфера спокою та внутрішньої рівноваги, яка межує з впевненістю в підкренні нових вершин.
  8. В музеї етнографії та екології, Ви зможете познайомитися з культурою, історією та звичаями місцевого населення. У музеї зберігаються рідкісні та цінні експонати XVII століття. Тому, якщо бажаєте краще зрозуміти специфіку Карпатського краю, тоді Вам варто завітати саме в цей музей.
  9. У Яремче було створено унікальний парк-музей «Карпати в мініатюрі», який детально відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат. Парк-музей став новою туристичною визначною пам’яткою і одночасно майданчиком для нестандартного вивчення географії та історії Карпатського краю.
  10. Окрасою міста також є готельний комплекс «Рубель» в якому можна по справжньому відпочити та наповнитися новими силами. Тут можна не тільки відпочити, а й покуштувати справжні гуцульські страви, наприклад банош за стародавніми рецептами наших пращурів.

Ось такий незабутній відпочинок обіцяє Вам місто Яремче!

Author

Напишіть відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*