Ресторан

Не дарма кажуть, що ресторан – це серце готелю. У ньому відчувається той ледь вловимий характер готелю, його колорит і відношення до гостей. Побувавши в ресторані «Рубель», Ви з першої миті закохаєтесь в готельно-оздоровчий комплекс, адже затишок і умиротворення залу тут доповнюється винятковою увагою до кожного гостя. Є літня площадка на 60 місць з мангалом і альтанкою.

У «Рублі» зібрані кращі традиції української, європейської та середземноморської кухонь. До того ж, шеф-кухар ресторану є прихильником здорового харчування, тому всі страви готуються виключно з натуральних продуктів без використання синтетичних добавок і хімічних покращувачів смаку, так популярних в сучасній кулінарії. Вишукані страви ресторану доповнює збалансована алкогольна карта, складена з найкращих напоїв Нового і Старого світу.

Окрему увагу варто приділити дитячому меню, в якому ви зможете вибрати частування відповідно до віку й уподобань вашої дитини, при цьому необхідну консультацію проведе адміністратор ресторану.

Також ми приймаємо замовлення на корпоративи, дні народження, весілля, ціни за домовленістю. Ознайомитися з новими пропозиціями від ресторану, а також забронювати столик Ви можете, звернувшись до адміністратора.

Літній басейн для дорослих та дітей

Для індивідуального, сімейного та корпоративного відпочинку ідеально підходять відкриті басейни з підігрівом для дорослих та дітей Наші басейни наповнені найчистішою артезіанською водою, а повітря, в оточенні гір, насичене ароматами хвої та духмяними карпатськими травами.

Рекреаційна зона являє собою пляж з дерев’яного настилу з шезлонгами і парасольками. Поруч знаходиться крита ресторанна тераса, де можна випити, кава, фреш, чай з ароматних карпатських трав, насолодитися обідом або вечерею на свіжому повітрі. Безцінний дар природи – Карпати і бездоганний сервіс в готелі “Рубель”, подарують вам красу, здоров’я і відпочинок.

Баня на дровах в Карпатах

Для доброї бані немає кращої альтернативи, ніж природний матеріал, зокрема дерево. У дерев’яному будинку дихається легко і вільно, повітря просочується фітонцидами, які дуже корисні для нашого організму. Справжня баня топиться дровами. Наші діди і прадіди знали, тільки в цьому випадку можна отримати повне фізичне і духовне очищення.

Ми пропонуємо для Вашого відпочинку простору дерев’яну кімнату, прихожу, душові, санвузол (умивальник, туалет). Є парилка, яка вміщає 8-10 чоловік.

Ціна 150грн. Існує гнучка система знижок. У вартість включається карпатський чай, віники, рушники, простирадла, шапки для лазні.